-
PLC Yedek Parça
-
Bently Nevada Parçaları
-
ABB Modülü
-
ICS Tripleks PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Yedek Parçaları
-
Woodward Modülü
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modülleri
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parçaları
-
Foxboro Parçaları
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Modülü
-
Bachmann Modülü
-
Hima PLC
-
Siemens Modülü
-
BR Modülü
-
DCS Yedek Parça
-
MEGT VBM
-
Faydalanılabilir Araçlar
-
RahmetEn iyi tedarikçimiz ve arkadaşımız Brown Luo, Düşünceli hizmeti için teşekkürler! Böyle iyi bir şirketle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz! -
Linda VelichovaSumset Uluslararası Ticaret Şirketi, Sınırlı Şirketi ile yıllardır işbirliği yapıyoruz. Onlar bizim iyi ortağımız ve her zaman en iyi fiyat ve nazik hizmet sunuyorlar! -
RameshwarSumset International Trading Co., Limited şirketi güvenilir bir ortağımızdır, ondan mal ithal ediyoruz.
3500/15-01-01-00 127610-01 Bently Nevada 3500/15 AC And DC Power Supplies
| Menşe yeri | Amerika |
|---|---|
| Marka adı | Bently Nevada |
| Sertifika | Certificate of Origin |
| Model numarası | 3500/15-01-01-00 125840-02 |
| belge | Bently Nevada 3500 15.pdf |
| Min sipariş miktarı | 1 adet |
| Fiyat | $700 |
| Ambalaj bilgileri | Orijinal kutu ambalajı |
| Teslim süresi | 5-7 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1-99 adet / 3-5 gün |
| Marka | Bently Nevada | Warer-Proof Seviyesi | 3500/15-01-01-00 127610-01 |
|---|---|---|---|
| Dielektrik Dayanımı | 3500/15 | Mevcut derecelendirme | 700 $ |
| Durum | Stokta var | Menşei | Amerika |
| Kurşun zamanı | 3-5 iş günü | Koruma Seviyesi | 1 Yıl |
| Ağırlık | 1kg |
The 127610-01 is a high-performance AC Power Supply Module designed for use in the 3500 Series Machinery Protection System. As a half-height module, it installs seamlessly into the left-side slots of the 3500 rack, providing critical power conversion for all other modules in the system.
This power supply module supports redundant configurations, ensuring uninterrupted operation even during module removal or insertion, provided a second power supply is installed. It is part of Bently Nevada's legacy AC power supply family and is fully compatible with both High Voltage and Low Voltage AC Power Input Modules (PIMs).
- Module Type: AC Power Supply (Legacy)
- Input Voltage (Low AC): 85-132 Vac RMS
- Input Voltage (High AC): 175-264 Vac RMS
- Input Frequency: 47-63 Hz
- Full Rack Current Draw (High AC): 2.3 A rms max
- Full Rack Current Draw (Low AC): 4.5 A rms max
- Operating Temperature: -30°C to +65°C (-22°F to +150°F)
- Storage Temperature: -40°C to +85°C (-40°F to +185°F)
| Brand Name | Bently Nevada |
| Model | 127610-01 |
| Catalog | 3500/15 |
| Gross Weight/Shipping Weight | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1kg |
| Packing Size | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
| Country of Origin | United States (USA) |
| HS Code | 8537101190 |
| Lead Time | In Stock |
| Shipping Port | Xiamen |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $700 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS |
When ordering the 127610-01, ensure compatibility with the appropriate Power Input Module (PIM):
| Component | Part Number |
|---|---|
| AC Power Supply Module | 127610-01 |
| High Voltage AC PIM | 125840-01 |
| Low Voltage AC PIM | 125840-02 |
| Replacement Fuse (AC PIM) | 01720025 |
| Part Number | Model |
|---|---|
| 330104-00-15-10-02-05 | 3300/16-02-01-01-00-00-00 |
| 330104-00-15-10-02-CN | 3300/16-12-01-01-00-00-00 |
| 330104-05-10-10-02-CN | 3300/20-01-01-01-00-00 |
| 330104-00-09-10-02-05 | 3300/20-03-01-01-00-00 |
| 330104-10-13-05-02-05 | 78432-02 |
| 330105-02-12-05-02-00 | 78462-01 |
| 330130-040-00-00 | 81544-01 |
| 330130-040-00-CN | 81545-01 |
| 330130-040-01-00 | 81546-01 |
| 330130-040-01-05 | 82365-01 |
| 330130-040-02-00 | 82926-01 |
| 330130-080-01-00 | 82927-01 |
| 330130-085-00-05 | 84140-01 |
| 330171-00-12-05-02-00 | 84141-01 |
| 330171-10-24-05-02-00 | 84145-01 |
| 330180-51-05 | 84147-01 |
Email us now for competitive pricing and professional service!

