-
PLC Yedek Parça
-
Bently Nevada Parçaları
-
ABB Modülü
-
ICS Tripleks PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Yedek Parçaları
-
Woodward Modülü
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modülleri
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parçaları
-
Foxboro Parçaları
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Modülü
-
Bachmann Modülü
-
Hima PLC
-
Siemens Modülü
-
BR Modülü
-
DCS Yedek Parça
-
MEGT VBM
-
Faydalanılabilir Araçlar
-
RahmetEn iyi tedarikçimiz ve arkadaşımız Brown Luo, Düşünceli hizmeti için teşekkürler! Böyle iyi bir şirketle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz! -
Linda VelichovaSumset Uluslararası Ticaret Şirketi, Sınırlı Şirketi ile yıllardır işbirliği yapıyoruz. Onlar bizim iyi ortağımız ve her zaman en iyi fiyat ve nazik hizmet sunuyorlar! -
RameshwarSumset International Trading Co., Limited şirketi güvenilir bir ortağımızdır, ondan mal ithal ediyoruz.
IS200EMIOH1A GE Mark VI CARD-EX2100 ANA G/Ç Kartı
| Menşe yeri | Amerika |
|---|---|
| Marka adı | GE |
| Sertifika | Certificate of Origin |
| Model numarası | IS200EMIOH1A |
| belge | GE Mark VI.pdf |
| Min sipariş miktarı | 1 adet |
| Fiyat | $3000 |
| Ambalaj bilgileri | Orijinal kutu ambalajı |
| Teslim süresi | 5-7 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1-99 adet / 3-5 gün |
| Marka | GE | Warer-Proof Seviyesi | IS200EMIOH1A |
|---|---|---|---|
| Dielektrik Dayanımı | Mark VI | Mevcut derecelendirme | 3000 dolar. |
| Durum | Stokta var | Menşei | Amerika |
| Kurşun zamanı | 3-5 iş günü | Koruma Seviyesi | 1 Yıl |
| Ağırlık | 1kg |
GE IS200EMIOH1A, EX2100 / Mark VIe uyarılma kontrol sistemindeki temel ana I / O arayüz kartıdır.Tüm uyarım sisteminde sinyal işleme ve dağıtım için merkezi merkez olarak hizmet eder., jeneratörün manyetik alan devresindeki sinyalleri "dijital-analog-puls" üçlü dönüştürme ve işleme alıyor.
Bu tablo, çift yükseklikte bir VME standart tek yuva modülü olarak tasarlanmıştır.ve standart bakım ve değiştirme prosedürlerine sıkı sıkıya uymak, sistem operasyonel verimliliğini önemli ölçüde arttırır ve donanım arızasından kaynaklanan planlanmamış duraklama riskini azaltır.
| Marka Adı | General Electric |
|---|---|
| Model | IS200EMIOH1A |
| Katalog | Mark VI |
| Brüt ağırlık/Gemi ağırlığı | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1kg |
| Paketin Boyutu | 16cm x 16cm x 12cm |
| Doğum Ülkesi | ABD |
| HS kodu | 8537101190 |
| Önderi Zamanı | Depoda |
| Nakliye Limanı | Xiamen |
| Ödeme | T/T |
| Satış Fiyatı | 3000 dolar. |
| Garanti | 12 ay |
| İlerleme süresi | 3-5 iş günü |
| Kurye ortakları | DHL, UPS, TNT, FedEx ve EMS |
- Uyumlu Sistemler: Mark VI, Mark VIe, EX2100, EX2100e
- Form Faktörü: Çift yükseklik VME standart kartı, tek yuva
- Güç kaynağı: Arka plandan 5 VDC veya 24 VDC
- Güç tüketimi ≤ 12 W (tam yükle)
- Analog Giriş: 16 kanal (TC, RTD, 4-20mA için yapılandırılabilir)
- Dijital Girdiler: 16 kanal (24V DC kuru/nasu kontaklar)
- Analog Doğruluk: ±0,1% FS (4-20 mA), ±0,5°C (RTD)
- İzolasyon Voltajı: 500 V AC (kanallar arasında ve sisteme)
- Çalışma sıcaklığı: -30°C'den +70°C'ye (geniş sıcaklık modeli: -40°C'den +85°C'ye)
Veri sayfası bağlantısı:GE Mark VI.pdf
- Gaz türbini enerji üretimi:9FA, 9FB ve 7HA serileri gibi ağır gaz türbini güç üretimi ünitelerinde kullanılır,uyarı düzenlemesinde hızlı yanıt sağlamak için jeneratör uyarı devresindeki PT / CT sinyallerini doğru bir şekilde yönetir.
- Termal ve Nükleer Enerji:Nükleer santrallerdeki 600MW-1300MW ultra-süper kritik termal güç ünitelerinde ve geleneksel ada buhar türbini ünitelerinde kullanılır.Şebeke'nin sıkı güç kalitesi standartlarını karşılamak için sabit jeneratör çıkış voltajını korur..
- Su enerjisi ve enerji depolama:Hidro-generatör ünitelerinin benzersiz çalışma koşulları için tasarlanmıştır ve sık baş değişimleri ve yük dalgalanmaları gibi karmaşık koşullarda kontrol doğruluğunu korur.Aynı zamanda yüksek hassasiyetli, pompalı depolama santralleri ve senkroni faz değiştirme makineleri gibi hızlı tepki senaryoları.
- Rüzgar Enerjisi:Rüzgar türbini uyarma kontrol sistemleri için kritik destek sağlar, sık rüzgar hızı dalgalanmaları ile sert ortamlarda bile istikrarlı çalışma sağlar,Böylece rüzgar enerjisi sistemlerinin rüzgar enerjisini verimli ve güvenilir bir şekilde elektriğe dönüştürmesini garanti eder..
DS200ACNAG1A, IS200AEADH1ACA, DS200ADGIH1A, IS200AEBMG1AFB, DS200ADG1H1AAA, IS200AEGIH1BBR2, DS200ADGIH1AAA, IS200AEPAH1AFD, DS200BDAAG1A, IS200BAIAH1BEE, DS200CPCAG1A, IS200BICIH1ACA, DS200CTBAG1A,IS200BICIH1ADB, DS200CTBAG1ACC, IS200BICLH1AFD, DS200CTBAG1ADD, IS200BICLH1AFF, DS200DACAG1ACD
İletişim:Nelly Yang
E-posta adresi: sales12@htechplc.com
Telefon/Skype/Whatsapp:+86 18060985064

