-
PLC Yedek Parça
-
Bently Nevada Parçaları
-
ABB Modülü
-
ICS Tripleks PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Yedek Parçaları
-
Woodward Modülü
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modülleri
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parçaları
-
Foxboro Parçaları
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Modülü
-
Bachmann Modülü
-
Hima PLC
-
Siemens Modülü
-
BR Modülü
-
DCS Yedek Parça
-
MEGT VBM
-
Faydalanılabilir Araçlar
-
RahmetEn iyi tedarikçimiz ve arkadaşımız Brown Luo, Düşünceli hizmeti için teşekkürler! Böyle iyi bir şirketle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz! -
Linda VelichovaSumset Uluslararası Ticaret Şirketi, Sınırlı Şirketi ile yıllardır işbirliği yapıyoruz. Onlar bizim iyi ortağımız ve her zaman en iyi fiyat ve nazik hizmet sunuyorlar! -
RameshwarSumset International Trading Co., Limited şirketi güvenilir bir ortağımızdır, ondan mal ithal ediyoruz.
IS220PPRAH1A General Electric Mark I/O Haberleşme ve Türbin Koruma Modülü
| Marka | Genel Elektrik | Warer-Proof Seviyesi | IS220PPRAH1A |
|---|---|---|---|
| Dielektrik Dayanımı | Mark VIe | Mevcut derecelendirme | 5000 dolar. |
| Durum | Stokta var | Menşei | Amerika |
| Kurşun zamanı | Elektronik Muhafazalar | Koruma Seviyesi | 1 Yıl |
| ağırlık | 1kg | ||
| Vurgulamak | General Electric Mark I/O modülü,Turbin koruma PLC modülü,GE Mark iletişim modülü |
||
GE IS220PPRAH1A, General Electric (GE) tarafından Mark VIe Speedtronic dağıtılmış kontrol sistemi için geliştirilen çok fonksiyonel bir I/O modülüdür.hem Profibus DP iletişim geçidi hem de türbin acil koruma modülü olarak çift çekirdek fonksiyonu sunar.
- Ürün Türü: Profibus DP Master Gateway / Acil Durum Turbine Koruması I/O Modülü
- Tahta Tipi: Acil Durum Turbine Yedek Koruma I/O Modülü
- Giriş Voltajı: 0-5 V
- Desteklenen protokoller: MODBUS TCP/IP
- Çalışma sıcaklığı: -20°C - +70°C
Profibus DP ana geçit modülü olarak, IS220PPRAH1A, Profibus DP V1 ana işlevselliğini yüksek hızlı bir iletişim motoru ile entegre eder.GE Mark VIe denetleyiciyi Profibus DP köle cihazlarına bağlayan temel iletişim bileşeni olarak hizmet eder ( sürücüler), sensörler, aktüatörler).
Acil Durum Turbine Koruma I/O modülü olarak IS220PPRAH1A, Mark VIeS serisi içinde kritik bir güvenlik bileşeni olarak hizmet vermektedir.Gaz ve buhar türbinleri için tamamen bağımsız bir yedek aşırı hız koruma sistemi sağlamakAcil durumlar sırasında kapatma korumasının güvenilir bir şekilde tetiklenmesini sağlamak için bir Triple-Modulus Redundancy (TMR) tasarımı kullanır.
Türkiye'deki bir üretim tesisi, türbin tahrik sisteminin bağımsız acil durum koruma yeteneklerini içermesini istedi.Tesis, GE IS220PPRAH1A modülünü mevcut kontrol sistemine, acil türbin koruması için yedek olarak birleştirdi.
Modülün üç kez gereksiz yapısı ve 8 ms'den daha az hızlı yanıt süresi, en sıkı güvenlik standartlarını karşılamasını sağlar.Çözüm, yerel güvenlik düzenleyici makamlarının kabul sınavını başarıyla geçti., santralin türbin çalışma güvenliğini önemli ölçüde arttırıyor.
| Marka Adı | General Electric |
| Model | IS220PPRAH1A |
| Katalog | Mark VIe |
| Brüt ağırlık/Gemi ağırlığı | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1kg |
| Paketin Boyutu | 16cm x 16cm x 12cm |
| Doğum Ülkesi | ABD |
| HS kodu | 8537101190 |
| Önderi Zamanı | Depoda |
| Nakliye Limanı | Xiamen |
| Ödeme | T/T |
| Satış Fiyatı | 5000 dolar. |
| Garanti | 12 ay |
| İlerleme süresi | 3-5 iş günü |
| Kurye ortakları | DHL, UPS, TNT, FedEx ve EMS |
- ABB: AC800M/DSQC/Bailey INFI 90
- Bently Nevada: 3500/3300 sistemi
- GE: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670/IS200/DS200 serileri
- Honeywell: TDC 2000/TDC3000/TPS/Güvenlik sistemleri
- Schneider: Quantum 140 serisi
- Siemens: MOORE/6ES5/6GK/6DD/6AR Serisi
- Woodward: 505/505E/9905/2301D-ST serisi
- Yokogawa: CS3000 sistemi
- Allen-Bradley: 1747/1746/1761/1763/1762/1766/1764/1769/1768/1756/1789/1794/1771/1785 serisi
| DS200ACNAG1A | IS200AEADH1ACA |
| DS200ADGIH1A | IS200AEBMG1AFB |
| DS200ADG1H1AAA | IS200AEGIH1BBR2 |
| DS200ADGIH1AAA | IS200AEPAH1AFD |
| DS200BDAAG1A | IS200ATBAG1BAA1 |
| DS200CPCAG1A | IS200BAIAH1BEE |
| DS200CTBAG1A | IS200BICIH1ACA |
| DS200CTBAG1ACC | IS200BICIH1ADB |
| DS200CTBAG1ADD | IS200BICLH1AFD |
| DS200DACAG1ACD | IS200BICLH1AFF |
İletişim:Nelly Yang
E-posta adresi: sales12@htechplc.com
Telefon/Skype/Whatsapp:+86 18060985064
Nakliye:Xiamen limanından DHL, UPS, TNT, FedEx ve EMS yoluyla anında nakliye için kullanılabilir.
Rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmet için şimdi bize e-posta gönderin!

