-
PLC Yedek Parça
-
Bently Nevada Parçaları
-
ABB Modülü
-
ICS Tripleks PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Yedek Parçaları
-
Woodward Modülü
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modülleri
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parçaları
-
Foxboro Parçaları
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Modülü
-
Bachmann Modülü
-
Hima PLC
-
Siemens Modülü
-
BR Modülü
-
DCS Yedek Parça
-
MEGT VBM
-
Faydalanılabilir Araçlar
-
RahmetEn iyi tedarikçimiz ve arkadaşımız Brown Luo, Düşünceli hizmeti için teşekkürler! Böyle iyi bir şirketle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz! -
Linda VelichovaSumset Uluslararası Ticaret Şirketi, Sınırlı Şirketi ile yıllardır işbirliği yapıyoruz. Onlar bizim iyi ortağımız ve her zaman en iyi fiyat ve nazik hizmet sunuyorlar! -
RameshwarSumset International Trading Co., Limited şirketi güvenilir bir ortağımızdır, ondan mal ithal ediyoruz.
DS200TCCBG1A General Electric Mark VI/O Kartı TC2000 Ortak Analog
| Marka | Genel Elektrik | Warer-Proof Seviyesi | DS200TCCBG1A |
|---|---|---|---|
| Dielektrik Dayanımı | MARK V | Mevcut derecelendirme | 5000 dolar. |
| Durum | Stokta var | Menşei | Amerika |
| Kurşun zamanı | Elektronik Muhafazalar | Koruma Seviyesi | 1 Yıl |
| ağırlık | 1kg | ||
| Vurgulamak | General Electric Mark V I/O kartı,TC2000 Ortak Analog kart,GE PLC I/O modülü |
||
DS200TCCBG1A, Mark V Turbine Control System serisinden bir I/O TC2000 Common Analog Board'dur.Bu kart standart Mark V serisi bileşenleri aracılığıyla çeşitli donanım bileşenleri ve özellikleri ile uyumluluk gösterir.
- Serisi: Mark V
- Fonksiyonel Tanımlama: TC2000 Analog I/O Modülü
- PCB kaplama: Normal kaplama
- Resim Değişimi: A
Kart, bir LED ve iki 50 pinli konektör (JCC ve JDD) ile donatılmıştır.Bir 80196 mikroprosesörüne ve mikroprosesör ve programlanabilir mantık cihazları tarafından kullanılan talimatları ve sabit yazılımı depolayan birden fazla programlanabilir yalnızca okuma belleği (PROM) modülüne sahiptirBu bilgiler silinebilir ve yeni sürümlerle güncelleştirilebilir.
DS200TCCBG1B, GE tarafından tanıtılan DS200TCCBG1A'nın doğrudan bir yükseltmesidir.DS200TCCBG1A'ya göre daha yüksek güvenilirlik sunuyor.
Bir gaz türbini enerji santrali, yetersiz analog I/O kanalları ve eski panellerin sık sık arızaları ile ilgili sorunlarla karşı karşıyaydı.Tesis, GE Mark V kontrol sisteminin DS200TCCBG1A genişleme panosunu R5 rafında yerleştirdi., mevcut terminal bloklarıyla birleştirildiğinde, orijinal sistemle sorunsuz bir şekilde entegre olurken sıcaklık ve elektrik parametreleri için izleme yeteneklerini genişletti.
Güncelleme sonrası, parametre elde etme kapsamı% 95'in üzerinde arttı, termal verimlilik yaklaşık% 1,2 oranında arttı, sorun giderme süresi yaklaşık% 40 azaldı,ve sonradan onarım maliyetleri yaklaşık % 60 oranında azalmıştır..
| Marka Adı | General Electric |
|---|---|
| Model | DS200TCCBG1A |
| Katalog | Mark V |
| Brüt ağırlık/Gemi ağırlığı | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1kg |
| Paketin Boyutu | 16cm x 16cm x 12cm |
| Doğum Ülkesi | Çin |
| HS kodu | 8537101190 |
| Önderi Zamanı | Depoda |
| Nakliye Limanı | Xiamen |
| Ödeme | T/T |
| Satış Fiyatı | 5000 dolar. |
| Garanti | 12 ay |
| Önderi Zamanı | 3-5 iş günü |
| Kurye Ortakları | DHL, UPS, TNT, FedEx ve EMS |
- ABB: AC800M/DSQC/Bailey INFI 90
- Bently Nevada: 3500/3300 sistemi
- GE: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670/IS200/DS200 serileri
- Honeywell: TDC 2000/TDC3000/TPS/Güvenlik sistemleri
- Schneider: Quantum 140 serisi
- Siemens: MOORE/6ES5/6GK/6DD/6AR Serisi
- Woodward: 505/505E/9905/2301D-ST serisi
- Yokogawa: CS3000 sistemi
- Allen-Bradley: 1747/1746/1761/1763/1762/1766/1764/1769/1768/1756/1789/1794/1771/1785 serisi
| DS200ACNAG1A | IS200AEADH1ACA |
| DS200ADGIH1A | IS200AEBMG1AFB |
| DS200ADG1H1AAA | IS200AEGIH1BBR2 |
| DS200ADGIH1AAA | IS200AEPAH1AFD |
| DS200BDAAG1A | IS200ATBAG1BAA1 |
| DS200CPCAG1A | IS200BAIAH1BEE |
| DS200CTBAG1A | IS200BICIH1ACA |
| DS200CTBAG1ACC | IS200BICIH1ADB |
| DS200CTBAG1ADD | IS200BICLH1AFD |
| DS200DACAG1ACD | IS200BICLH1AFF |
Xiamen limanından DHL, UPS, TNT, FedEx ve EMS yoluyla anında nakliye için kullanılabilir.
Rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmet için şimdi bize e-posta gönderin!

