-
PLC Yedek Parça
-
Bently Nevada Parçaları
-
ABB Modülü
-
ICS Tripleks PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Yedek Parçaları
-
Woodward Modülü
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modülleri
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parçaları
-
Foxboro Parçaları
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Modülü
-
Bachmann Modülü
-
Hima PLC
-
Siemens Modülü
-
BR Modülü
-
DCS Yedek Parça
-
MEGT VBM
-
Faydalanılabilir Araçlar
-
RahmetEn iyi tedarikçimiz ve arkadaşımız Brown Luo, Düşünceli hizmeti için teşekkürler! Böyle iyi bir şirketle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz! -
Linda VelichovaSumset Uluslararası Ticaret Şirketi, Sınırlı Şirketi ile yıllardır işbirliği yapıyoruz. Onlar bizim iyi ortağımız ve her zaman en iyi fiyat ve nazik hizmet sunuyorlar! -
RameshwarSumset International Trading Co., Limited şirketi güvenilir bir ortağımızdır, ondan mal ithal ediyoruz.
DS200NATOG3A General Electric Mark V Yüksek Hassasiyetli Voltaj Geri Besleme Ölçekleme Kartı
| Marka | Genel Elektrik | Warer-Proof Seviyesi | DS200NATOG3A |
|---|---|---|---|
| Dielektrik Dayanımı | MARK V | Mevcut derecelendirme | 3000 dolar. |
| Durum | Stokta var | Menşei | Amerika |
| Kurşun zamanı | Elektronik Muhafazalar | Koruma Seviyesi | 1 Yıl |
| ağırlık | 1kg | ||
| Vurgulamak | General Electric Mark V voltaj geri besleme kartı,DS200NATOG3A yüksek hassasiyetli ölçekleme kartı,GE PLC voltaj geri besleme ölçekleme modülü |
||
DS200NATOG3A General Electric Mark V Voltaj Geri Besleme Ölçekleme Kartı LCI, güç üretim ekipmanlarının ve endüstriyel cihazların hassas regülasyonu için kontrol sistemlerine doğru köprü voltaj geri beslemesi sağlayarak, tristör (SCR) köprüleri tarafından üretilen AC ve DC voltajları zayıflatmak ve ölçeklendirmek üzere tasarlanmıştır.
- Hassas direnç ağı tasarımı ile yüksek hassasiyetli voltaj ölçümü
- Kolay kurulum, bakım ve değiştirme için modüler tasarım
- Geniş çalışma sıcaklığı aralığı ile sağlam çevresel uyum
- UL, CE ve CSA uluslararası güvenlik standartlarına uyumlu
Doğal gaz şirketi, ana kompresör ünitelerini yönetmek için DS200NATOG3A ile donatılmış bir Mark V kontrol sistemi kullanmaktadır. Bu model, zorlu çalışma koşullarında bile kararlı sistem operasyonunu sağlayarak hız ve basıncın yüksek hassasiyetli kontrolünü mümkün kılar.
Yüksek güvenilirliği sayesinde, kompresör istasyonundaki plansız kesintiler tüm zamanların en düşük seviyesine ulaşmış, bu da şirkete önemli ekonomik faydalar sağlayarak sürekli ve kararlı bir doğal gaz tedariki sağlamıştır.
| Marka Adı | General Electric |
| Model | DS200NATOG3A |
| Katalog | Mark V |
| Brüt Ağırlık | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1kg |
| Paketleme Boyutu | 16cm x 16cm x 12cm |
| Menşe Ülke | Çin |
| GTİP Kodu | 8537101190 |
| Teslim Süresi | Stokta |
| Nakliye Limanı | Xiamen |
| Ödeme | T/T |
| Satış Fiyatı | $3000 |
| Garanti | 12 ay |
| İşlem Süresi | 3-5 iş günü |
| Kargo Ortakları | DHL, UPS, TNT, FedEx ve EMS |
- ABB: AC800M/DSQC/Bailey INFI 90
- Bently Nevada: 3500/3300 sistemi
- GE: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670/IS200/DS200 serisi
- Honeywell: TDC 2000/TDC3000/TPS/Güvenlik sistemleri
- Schneider: Quantum 140 serisi
- Siemens: MOORE/6ES5/6GK/6DD/6AR Serisi
- Woodward: 505/505E/9905/2301D-ST serisi
- Yokogawa: CS3000 sistemi
- Allen-Bradley: 1747/1746/1761/1763/1762/1766/1764/1769/1768/1756/1789/1794/1771/1785 serisi
| DS200ACNAG1A | IS200AEADH1ACA |
| DS200ADGIH1A | IS200AEBMG1AFB |
| DS200ADG1H1AAA | IS200AEGIH1BBR2 |
| DS200ADGIH1AAA | IS200AEPAH1AFD |
| DS200BDAAG1A | IS200ATBAG1BAA1 |
| DS200CPCAG1A | IS200BAIAH1BEE |
| DS200CTBAG1A | IS200BICIH1ACA |
| DS200CTBAG1ACC | IS200BICIH1ADB |
| DS200CTBAG1ADD | IS200BICLH1AFD |
| DS200DACAG1ACD | IS200BICLH1AFF |
Xiamen limanından DHL, UPS, TNT, FedEx ve EMS aracılığıyla hemen sevkiyata hazırdır.
Rekabetçi fiyatlandırma ve profesyonel hizmet için hemen bize e-posta gönderin!

