Tüm ürünler
-
PLC Yedek Parça
-
Bently Nevada Parçaları
-
ABB Modülü
-
ICS Tripleks PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Yedek Parçaları
-
Woodward Modülü
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modülleri
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parçaları
-
Foxboro Parçaları
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Modülü
-
Bachmann Modülü
-
Hima PLC
-
Siemens Modülü
-
BR Modülü
-
DCS Yedek Parça
-
MEGT VBM
-
Faydalanılabilir Araçlar
-
RahmetEn iyi tedarikçimiz ve arkadaşımız Brown Luo, Düşünceli hizmeti için teşekkürler! Böyle iyi bir şirketle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz! -
Linda VelichovaSumset Uluslararası Ticaret Şirketi, Sınırlı Şirketi ile yıllardır işbirliği yapıyoruz. Onlar bizim iyi ortağımız ve her zaman en iyi fiyat ve nazik hizmet sunuyorlar! -
RameshwarSumset International Trading Co., Limited şirketi güvenilir bir ortağımızdır, ondan mal ithal ediyoruz.
anahtar kelimeler [ dcs spare parts ] Kibrit 2614 Ürünler.
PLC S30810-Q2312-X-8 Siemens Dijital Giriş Modülü, Hipath 4000 RTM
| ağırlık: | 0,60 lbs |
|---|---|
| Şart: | Yepyeni |
| Marka: | iletkenlik birimi |
6SE7090-0XX84-4HA0 SINEC CP 1430 TF Siemens Haberleşme İşlemcisi
| menşei ülke: | Almanya |
|---|---|
| Marka: | iletkenlik birimi |
| model: | 6SE7090-0XX84-4HA0 |
OP20 SIEMENS 6AV3971-1NA03-0DA0 Bellek Modülü
| Ağırlık: | 0,109 Kilogram |
|---|---|
| Paketin boyutu: | 18,00x23,00x5,00 |
| Marka: | Siemens |
SIEMENS 6ES7223-1BH22-0XA0 0.75A / Kanal Kaynak Lavabosu
| Ağırlık: | 0.176 Kg. |
|---|---|
| Paketin boyutu: | 8,60x10,00x7,00 |
| Doğum ülkesi: | Çin |
ROCKWELL AUTOMATION ICS Tripleks Allen Bradley T8830 Güvenilir 40 Kanal Analog Giriş FTA
| Marka: | Rockwell ICS |
|---|---|
| Model: | Sipariş verileri/Bölüm numarası |
| Kaynağı: | ABD |
PD-T824X Allen Bradley Rockwell ICS T8231 Güvenilir Güç Sistemi
| Marka: | Rockwell ICS |
|---|---|
| Model: | T824X |
| Kaynağı: | ABD |
DS3800NVMB1A1A General Electric Mark V Voltaj Monitörü
| köken: | Amerika Birleşik Devletleri |
|---|---|
| Nakliye süresi: | TNT DHL FEDEX EMS UPS vb. |
| Ürün Adı: | DS3800NVMB1A1A |
T8292 Rockwell ICS Triplex Güvenilen T8292 Güç Dağıtım Birimi MCB 24 Vdc
| Marka: | Rockwell ICS |
|---|---|
| Model: | T8292 |
| Kaynağı: | ABD |
IS215UCCCM04A GE Kompakt PCI Denetleyicisi Kartı
| köken: | Amerika Birleşik Devletleri |
|---|---|
| Nakliye süresi: | TNT DHL FEDEX EMS UPS vb. |
| Ürün Adı: | IS215UCCCM04A |
DS200PCCAG1ACB GE Power Connect Kartı
| Fıstık: | Amerika Birleşik Devletleri |
|---|---|
| Gönderim Süresi: | TNT DHL FEDEX EMS UPS vb. |
| Ürün Adı: | DS200PCCAG1ACB |

