Tüm ürünler
-
PLC Yedek Parça
-
Bently Nevada Parçaları
-
ABB Modülü
-
ICS Tripleks PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Yedek Parçaları
-
Woodward Modülü
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modülleri
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parçaları
-
Foxboro Parçaları
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Modülü
-
Bachmann Modülü
-
Hima PLC
-
Siemens Modülü
-
BR Modülü
-
DCS Yedek Parça
-
MEGT VBM
-
Faydalanılabilir Araçlar
-
RahmetEn iyi tedarikçimiz ve arkadaşımız Brown Luo, Düşünceli hizmeti için teşekkürler! Böyle iyi bir şirketle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz! -
Linda VelichovaSumset Uluslararası Ticaret Şirketi, Sınırlı Şirketi ile yıllardır işbirliği yapıyoruz. Onlar bizim iyi ortağımız ve her zaman en iyi fiyat ve nazik hizmet sunuyorlar! -
RameshwarSumset International Trading Co., Limited şirketi güvenilir bir ortağımızdır, ondan mal ithal ediyoruz.
IS420UCSBH1A GE I/O UCSB Denetleyici Modülü Mark VIe Ethernet Anahtarı 6 Bağlantı Noktası
| Marka: | GE |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS420UCSBH1A |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VIe |
General Electric Mark VIe IS420UCSBH1A Ge UCSBH1A Kompakt Kontrol Modülü
| Kökeni: | Amerika Birleşik Devletleri |
|---|---|
| Nakliye süresi: | TNT DHL FEDEX EMS UPS vb. |
| Ürün adı: | IS420UCSBH1A |
IS420ESWBH3A GE Gaz Türbini Kontrol Sistemi Mark VIe Endüstriyel Ethernet I/O Ağ Değiştirme Modülü
| Marka: | GE |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS420ESWBH3A |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VIe |
General Electric IS420ESWBH3A Ge Mark VIE Endüstriyel ESWB Ethernet Anahtarı
| Kökeni: | Amerika Birleşik Devletleri |
|---|---|
| Nakliye süresi: | TNT DHL FEDEX EMS UPS vb. |
| Ürün adı: | IS420ESWBH3A |
IS220PPRFH1A GE Mark VIe Profibus Ana Ağ Geçidi Analog G/Ç NSFP Paketi
| Marka: | GE |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS220PPRFH1A |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VIe |
IS220PPDAH1A General Electric Mark VIe I/O Güç Dağıtım Sistemi Geri Bildirim Ünitesi Gaz Türbini
| Marka: | Genel Elektrik |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS220PPDAH1A |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VIe |
IS200WREAH1A General Electric Mark VIe AEPO TRIP TB DBRD Uyarma Kartı
| Marka: | Genel Elektrik |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS200WREAH1A |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VIe |
IS220PPRAH1A General Electric Mark I/O Haberleşme ve Türbin Koruma Modülü
| Marka: | Genel Elektrik |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS220PPRAH1A |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VIe |
IS220PCNOH1A General Electric Mark VIe Speedtronic Kontrol Sistemi Analog I/O Paketi
| Marka: | Genel Elektrik |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS220PCNOH1A |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VIe |
IS200DSPXH1D General Electric Mark VI DSP Kontrol Kartı Dijital Sinyal PCB
| Marka: | Genel Elektrik |
|---|---|
| Warer-Proof Seviyesi: | IS200DSPXH1D |
| Dielektrik Dayanımı: | Mark VI |

